Strona Główna Kontakt SiteMap
 

Biuro „Nieruchomości w Krakowie” wykonuje czynności zmierzające do zawarcia przez swoich Klientów wszelkich umów dotyczących nieruchomości, w szczególności takich jak: umowa sprzedaży, umowa zamiany, umowa najmu, umowa dzierżawy, umowa ustanowienia odrębnej własności lokalu, umowa przeniesienia własności, przedwstępne umowy sprzedaży, warunkowe umowy sprzedaży, umowy zamiany oraz inne umowy związane z obrotem nieruchomościami. 

Prowadzimy obsługę zarówno Klientów Indywidualnych, jak Instytucjonalnych.

Sporządzamy dla Państwa profesjonalne umowy, które zabezpieczają interesy obu Stron transakcji. Po zakończonej transakcji nadal pozostajemy z Państwem, aż do podpisania przez Strony protokołu zdawczo – odbiorczego z wydania nieruchomości.

Razem ze renomowanymi Kancelariami Adwokackimi pomagamy przy trudnych sprawach związanych ze spadkami, regulowaniem stanu prawnegonieruchomości, przekształceniem spółdzielczych lokatorskich praw w prawa własnościowe, przygotowujemy optymalny dla właściciela plan spłaty zadłużenia nieruchomości, doradzamy wysokość ceny ofertowej, mając na uwadze ceny transakcyjne w danym rejonie.

Zapraszamy Państwa na spotkanie do lokalu Biura Nieruchomości w Krakowie - położonego obok Galerii Krakowskiej, przy ul. Zacisze 5, lokal numer 184, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapowiedzenie swojej wizyty. Pozostajemy do dyspozycji o każde porze pod poniższym numerem tel. komórkowego 606-216-986.

Zapraszamy również na Naszą stronę internetową prowadzoną na portalu dom.gratka.pl:

www.nieruchomosci-krakow.gratka.pl  


Firma "Nieruchomości w Krakowie", stanowi własność Spółki:
De Lege Artis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą w Krakowie przy ulicy Zacisze 5/184, 
KRS: 0000459327, NIP: 676-246-41-32, REGON: 122844597 

– D L A  Państwa transakcję przeprowadzimy –

 – „de lege artis – zgodnie z regułami sztuki prawnej” –


powrót
 
 
   
NIERUCHOMOŚCI KRAKÓW - biuro nieruchomości Kraków, nieruchomości Kraków, sprzedaż domów, sprzedaż mieszkań
MENU:   Strona Główna O firmie Kredyty Nasza Oferta Partnerzy Linki Kontakt