Strona Główna Kontakt SiteMap
 
Komercyjne   (numer oferty: 2496)

Pawia 18a

Kraków /Centrum / Stare Miasto /Nowy Świat
lokal biurowy 189.00 m2
13 000 PLN  (69 PLN/m2 )
rok budowy: 2016
ilość pokoi: 1
ilość łazienek: 1
data realizacji: inwestycja zrealizowana
Ogrzewanie: CO elektryczne
Wejście: z klatki schodowej
Okna: na podwórze
Piętro: 2
Miejsce parkingowe: garaż
Dodatkowe: zaplecze socjalne, winda osobowa
Instalacje: klimatyzacja, przeciwpożarowa, komputerowa
Ochrona: tak
Umiejscowienie (pow. biurowe): biurowiec
Charakter lokalu: usługowy
Typ lokalu: biurowiec
 

opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej – położonej na II piętrze budynku biurowego przy ulicy Pawiej 18a w Krakowie – o powierzchni użytkowej ok. 189,00 m2 – położonej od strony oficyny budynku (od strony ulicy Worcella) – ze wspólnym węzłem sanitarnym (2 łazienki) oraz zapleczem socjalnym (serwerownią). Powierzchnia biurowa open space do indywidualnej aranżacji.
Czynsz najmu wynosi 16 Euro netto / 1 m2 / miesięcznie (równowartość z dnia podpisania umowy najmu) + VAT oraz + koszty eksploatacyjne budynku. Budynek z nowoczesnym systemem wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, ogrzewany za pomocą systemu wentylacji VRF z pompą ciepła.
Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym, w którym zlokalizowanych jest 14 miejsc postojowych – przeznaczonych do wynajęcia za czynsz najmu w kwocie: 120 Euro netto / miejsce postojowe / miesięcznie + VAT oraz + koszty eksploatacji budynku. Preferowane umowy najmu długookresowe - na czas określony – (5 lat + 5 lat). Wymagana kaucja lub gwarancja bankowa (trzy miesięczny czynsz najmu brutto).
Koszty eksploatacyjne budynku dla lokalu biurowego będą kształtować się w stałej ryczałtowej wysokośći na poziomie 14 zł netto/m2/miesięcznie. Oprócz kosztów eksploatacyjnych Najemca ponosi tylko koszt zużycia energii elektrycznej oraz koszt klimatyzacji.
Na poziomie parteru znajdują się: od frontu hall wejściowy z recepcją i powierzchnia usługowa. W łączniku zaplecze socjalne, węzeł sanitarny i komunikacja, w tym klatka schodowa i winda.
Na dachu części tylnej biurowca znajduje się centrala wentylacyjna. Całość budynku biurowego jest obsługiwana wydzieloną klatką schodową i windą, które zlokalizowano w centralnej części budynku. Winda łączy parter z wszystkimi kondygnacjami. Parter z piwnicą łączy odrębna klatka schodowa. Zaprojektowany układ komunikacyjny przyziemia, dostępny bezpośrednio z poziomu chodnika ulicy Pawiej, zapewnia dostęp do jednej windy przeznaczonej do obsługi wszystkich kondygnacji budynku. Winda w zakresie swojego wyposażenia i wymiarów (140 x 158 cm) przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i dzięki nim mają oni dostęp na wszystkie kondygnacje użytkowe.
Jednopoziomowa kondygnacja podziemna w obrębie, której umieszczono parkingi podziemne budynku biurowego, a także część pomieszczeń technicznych zaprojektowano w technologii żelbetowej. Konstrukcję nośną zabudowy nadziemnej zaprojektowano w technologii żelbetowej monolitycznej. Wszystkie stropy zaprojektowano w technologii żelbetowej. Dach połaciowy zaprojektowano w konstrukcji drewnianej.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Opiekun oferty:

Łukasz Miłkowski -
, 606216986
 
Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz. :
imię nazwisko:
telefon:
email:
 
pytanie/uwagi:
 
 
 
   
NIERUCHOMOŚCI KRAKÓW - biuro nieruchomości Kraków, nieruchomości Kraków, sprzedaż domów, sprzedaż mieszkań
MENU:   Strona Główna O firmie Kredyty Nasza Oferta Partnerzy Linki Kontakt